LNY2W822MSEHBN
MFR.Part #
LNY2W822MSEHBN
JLCPCB Part #
C1618455
Package
Bolt,D76.2xL173mm
Description
-40℃~+85℃ 173mm 2000hrs@85℃ 28.14A@10kHz 31.8mm 450V 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS