LNY2W821MSEFBN
MFR.Part #
LNY2W821MSEFBN
JLCPCB Part #
C1615968
Package
Bolt,D51xL63mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22mm 450V 51mm 6.86A@10kHz 63mm 820uF ±20% 螺栓,D51xL63mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS