LNY2W682MSEG
MFR.Part #
LNY2W682MSEG
JLCPCB Part #
C1588856
Package
Bolt,D63.5xL210mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 210mm 26.74A@10kHz 28.6mm 450V 63.5mm 6800uF ±20% 螺栓,D63.5xL210mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS