LNY2W392MSEGBN
MFR.Part #
LNY2W392MSEGBN
JLCPCB Part #
C1618914
Package
Bolt,D63.5xL128mm
Description
-40℃~+85℃ 128mm 18.9A@10kHz 2000hrs@85℃ 28.6mm 3900uF 450V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL128mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS