LNY2W332MSEHBB
MFR.Part #
LNY2W332MSEHBB
JLCPCB Part #
C1618985
Package
Bolt,D76.2xL88mm
Description
-40℃~+85℃ 12.6A@120Hz 2000hrs@85℃ 31.8mm 3300uF 450V 76.2mm 88mm ±20% 螺栓,D76.2xL88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS