LNY2W102MSEF
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNY2W102MSEF
JLCPCB Part #
C1587065
Package
Bolt,D51xL70mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 2000hrs@85℃ 22mm 450V 5.5A@120Hz 51mm 70mm ±20% 螺栓,D51xL70mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS