LNY2V822MSEHBB
MFR.Part #
LNY2V822MSEHBB
JLCPCB Part #
C1617663
Package
Bolt,D76.2xL108mm
Description
-40℃~+85℃ 108mm 2000hrs@85℃ 28.28A@10kHz 31.8mm 350V 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL108mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS