LNY2V682MSEHBN
MFR.Part #
LNY2V682MSEHBN
JLCPCB Part #
C6584323
Package
Bolt,D76.2xL98mm
Description
-40℃~+85℃ 18.8A@120Hz 31.8mm 350V 6800uF 76.2mm 98mm ±20% 螺栓,D76.2xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS