LNY2V332MSEG
MFR.Part #
LNY2V332MSEG
JLCPCB Part #
C1615699
Package
Bolt,D63.5xL75mm
Description
-40℃~+85℃ 18.34A@10kHz 2000hrs@85℃ 28.6mm 3300uF 350V 63.5mm 75mm ±20% 螺栓,D63.5xL75mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS