LNY2V272MSEFBN
MFR.Part #
LNY2V272MSEFBN
JLCPCB Part #
C1615787
Package
Bolt,D51xL93mm
Description
-40℃~+85℃ 17.08A@10kHz 2000hrs@85℃ 22mm 2700uF 350V 51mm 93mm ±20% 螺栓,D51xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS