LNY2V182MSEFBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNY2V182MSEFBB
JLCPCB Part #
C1615956
Package
Bolt,D51xL73mm
Description
-40℃~+85℃ 10A@120Hz 1800uF 2000hrs@85℃ 22mm 350V 51mm 73mm ±20% 螺栓,D51xL73mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS