LNY2G822MSEH
MFR.Part #
LNY2G822MSEH
JLCPCB Part #
C3813357
Package
Bolt,D76.2xL150mm
Description
-40℃~+85℃ 150mm 2000hrs@85℃ 21.2A@120Hz 31.8mm 400V 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL150mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS