LNY2G822MSEGBN
MFR.Part #
LNY2G822MSEGBN
JLCPCB Part #
C1617923
Package
Bolt,D63.5xL213mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 213mm 28.6mm 29.68A@10kHz 400V 63.5mm 8200uF ±20% 螺栓,D63.5xL213mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS