LNY2G562MSEGBB
MFR.Part #
LNY2G562MSEGBB
JLCPCB Part #
C1618254
Package
Bolt,D63.5xL143mm
Description
-40℃~+85℃ 143mm 16.9A@120Hz 2000hrs@85℃ 28.6mm 400V 5600uF 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS