LNY2G392MSEFBN
MFR.Part #
LNY2G392MSEFBN
JLCPCB Part #
C1617247
Package
Bolt,D51xL173mm
Description
-40℃~+85℃ 13.8A@120Hz 173mm 2000hrs@85℃ 22mm 3900uF 400V 51mm ±20% 螺栓,D51xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS