LNY2G392MSEF
MFR.Part #
LNY2G392MSEF
JLCPCB Part #
C1586476
Package
Bolt,D51xL170mm
Description
-40℃~+85℃ 170mm 19.32A@10kHz 2000hrs@85℃ 22mm 3900uF 400V 51mm ±20% 螺栓,D51xL170mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS