LNY2G332MSEG
MFR.Part #
LNY2G332MSEG
JLCPCB Part #
C1590246
Package
Bolt,D63.5xL95mm
Description
-40℃~+85℃ 18.2A@10kHz 2000hrs@85℃ 28.6mm 3300uF 400V 63.5mm 95mm ±20% Bolt,D63.5xL95mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS