LNY2G272MSEGBN
MFR.Part #
LNY2G272MSEGBN
JLCPCB Part #
C3814421
Package
Bolt,D63.5xL88mm
Description
-40℃~+85℃ 11.6A@120Hz 2000hrs@85℃ 2700uF 28.6mm 400V 63.5mm 88mm ±20% 螺栓,D63.5xL88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS