LNY2G272MSEFBN
MFR.Part #
LNY2G272MSEFBN
JLCPCB Part #
C1616374
Package
Bolt,D51xL118mm
Description
-40℃~+85℃ 118mm 14.7A@10kHz 2000hrs@85℃ 22mm 2700uF 400V 51mm ±20% 螺栓,D51xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS