LNY2G152MSEF
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNY2G152MSEF
JLCPCB Part #
C3815046
Package
Bolt,D51xL75mm
Description
-40℃~+85℃ 1500uF 2000hrs@85℃ 22mm 400V 51mm 75mm 8.1A@120Hz ±20% 螺栓,D51xL75mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS