LNY2G122MSEFBB
MFR.Part #
LNY2G122MSEFBB
JLCPCB Part #
C1616019
Package
Bolt,D51xL68mm
Description
-40℃~+85℃ 1200uF 2000hrs@85℃ 22mm 400V 51mm 68mm 9.94A@10kHz ±20% 螺栓,D51xL68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS