LNX2W562MSEJBB
MFR.Part #
LNX2W562MSEJBB
JLCPCB Part #
C1619095
Package
Bolt,D90xL153mm
Description
-25℃~+85℃ 153mm 20000hrs@85℃ 21.42A@10kHz 31.8mm 450V 5600uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS