LNX2W472MSEH
MFR.Part #
LNX2W472MSEH
JLCPCB Part #
C1588016
Package
Bolt,D76.2xL153mm
Description
-25℃~+85℃ 153mm 16.9A@120Hz 20000hrs@85℃ 31.8mm 450V 4700uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS