LNX2W472MSEG
MFR.Part #
LNX2W472MSEG
JLCPCB Part #
C1588011
Package
Bolt,D63.5xL193mm
Description
-25℃~+85℃ 193mm 20000hrs@85℃ 24.22A@10kHz 28.6mm 450V 4700uF 63.5mm ±20% Bolt,D63.5xL193mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS