LNX2W392MSEH
MFR.Part #
LNX2W392MSEH
JLCPCB Part #
C1500421
Package
Bolt,D76.2xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 133mm 20.44A@10kHz 20000hrs@85℃ 31.8mm 3900uF 450V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS