LNX2W222MSEGBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNX2W222MSEGBB
JLCPCB Part #
C1616120
Package
Bolt,D63.5xL113mm
Description
-25℃~+85℃ 113mm 20000hrs@85℃ 2200uF 28.6mm 450V 63.5mm 7.2A@120Hz ±20% 螺栓,D63.5xL113mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS