LNX2V822MSEJBN
MFR.Part #
LNX2V822MSEJBN
JLCPCB Part #
C1618859
Package
Bolt,D90xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 133mm 20000hrs@85℃ 25.48A@10kHz 31.8mm 350V 8200uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS