LNX2V562MSEGBN
MFR.Part #
LNX2V562MSEGBN
JLCPCB Part #
C1616715
Package
Bolt,D63.5xL153mm
Description
-25℃~+85℃ 14A@120Hz 153mm 20000hrs@85℃ 28.6mm 350V 5600uF 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS