LNX2V472MSEGBB
MFR.Part #
LNX2V472MSEGBB
JLCPCB Part #
C1616192
Package
Bolt,D63.5xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 12A@120Hz 133mm 20000hrs@85℃ 28.6mm 350V 4700uF 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS