LNX2L472MSEJBN
MFR.Part #
LNX2L472MSEJBN
JLCPCB Part #
C1619372
Package
Bolt,D90xL173mm
Description
-25℃~+85℃ 173mm 20.3A@10kHz 31.8mm 4700uF 5000hrs@85℃ 550V 90mm ±20% 螺栓,D90xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS