LNX2L392MSEJBN
MFR.Part #
LNX2L392MSEJBN
JLCPCB Part #
C1618171
Package
Bolt,D90xL153mm
Description
-25℃~+85℃ 12.5A@120Hz 153mm 31.8mm 3900uF 5000hrs@85℃ 550V 90mm ±20% 螺栓,D90xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS