LNX2L222MSEHBN
MFR.Part #
LNX2L222MSEHBN
JLCPCB Part #
C1618782
Package
Bolt,D76.2xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 11.2A@10kHz 133mm 2200uF 31.8mm 5000hrs@85℃ 550V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS