LNX2L152MSEGBN
MFR.Part #
LNX2L152MSEGBN
JLCPCB Part #
C1619688
Package
Bolt,D63.5xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 133mm 1500uF 28.6mm 5000hrs@85℃ 550V 63.5mm 6A@120Hz ±20% 螺栓,D63.5xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS