LNX2L122MSEG
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNX2L122MSEG
JLCPCB Part #
C3815781
Package
Bolt,D63.5xL113mm
Description
-25℃~+85℃ 113mm 1200uF 28.6mm 5000hrs@85℃ 550V 5A@120Hz 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL113mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS