LNX2J222MSEJBB
MFR.Part #
LNX2J222MSEJBB
JLCPCB Part #
C1618311
Package
Bolt,D90xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 133mm 14.98A@10kHz 2000hrs@85℃ 2200uF 31.8mm 630V 90mm ±20% 螺栓,D90xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS