LNX2J152MSEH
MFR.Part #
LNX2J152MSEH
JLCPCB Part #
C3816075
Package
Bolt,D76.2xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 133mm 1500uF 2000hrs@85℃ 31.8mm 630V 76.2mm 8.1A@120Hz ±20% 螺栓,D76.2xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS