LNX2J102MSEGBN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNX2J102MSEGBN
JLCPCB Part #
C1618476
Package
Bolt,D63.5xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 133mm 2000hrs@85℃ 28.6mm 63.5mm 630V 8.26A@10kHz ±20% 螺栓,D63.5xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS