LNX2H272MSEH
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNX2H272MSEH
JLCPCB Part #
C1588080
Package
Bolt,D76.2xL113mm
Description
-25℃~+85℃ 113mm 2700uF 31.8mm 5000hrs@85℃ 500V 76.2mm 8.8A@120Hz ±20% 螺栓,D76.2xL113mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS