LNX2H222MSEGBN
MFR.Part #
LNX2H222MSEGBN
JLCPCB Part #
C1617653
Package
Bolt,D63.5xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 133mm 20000hrs@85℃ 2200uF 28.6mm 350V 63.5mm 7.7A@120Hz ±20% 螺栓,D63.5xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS