LNX2H182MSEGBN
MFR.Part #
LNX2H182MSEGBN
JLCPCB Part #
C3813635
Package
Bolt,D63.5xL113mm
Description
-25℃~+85℃ 113mm 1800uF 20000hrs@85℃ 28.6mm 350V 6.5A@120Hz 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL113mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS