LNX2H122MSEGBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNX2H122MSEGBB
JLCPCB Part #
C1618059
Package
Bolt,D63.5xL93mm
Description
-25℃~+85℃ 1200uF 20000hrs@85℃ 28.6mm 350V 6.72A@10kHz 63.5mm 93mm ±20% 螺栓,D63.5xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS