LNX2G822MSEJBN
MFR.Part #
LNX2G822MSEJBN
JLCPCB Part #
C1618550
Package
Bolt,D90xL153mm
Description
-25℃~+85℃ 153mm 20000hrs@85℃ 26.6A@10kHz 31.8mm 400V 8200uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS