LNX2G222MSEGBN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNX2G222MSEGBN
JLCPCB Part #
C1615263
Package
Bolt,D63.5xL93mm
Description
-25℃~+85℃ 20000hrs@85℃ 2200uF 28.6mm 400V 6.8A@120Hz 63.5mm 93mm ±20% 螺栓,D63.5xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS