LNUN7222MSEGBB
MFR.Part #
LNUN7222MSEGBB
JLCPCB Part #
C1643092
Package
Bolt,D63.5xL138mm
Description
-40℃~+105℃ 12.88A@10kHz 138mm 2200uF 28.6mm 5000hrs@105℃ 525V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL138mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS