LNUN7222MSEG
MFR.Part #
LNUN7222MSEG
JLCPCB Part #
C3814854
Package
Bolt,D63.5xL138mm
Description
-40℃~+105℃ 138mm 2200uF 28.6mm 5000hrs@105℃ 525V 63.5mm 9.2A@120Hz ±20% 螺栓,D63.5xL138mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS