LNUN7182MTEG
MFR.Part #
LNUN7182MTEG
JLCPCB Part #
C3812520
Package
Bolt,D63.5xL108mm
Description
-40℃~+105℃ 108mm 1800uF 28.6mm 5000hrs@105℃ 525V 63.5mm 8A@120Hz ±20% 螺栓,D63.5xL108mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS