LNU2W822MTEJ
MFR.Part #
LNU2W822MTEJ
JLCPCB Part #
C1618445
Package
Bolt,D90xL148mm
Description
-40℃~+105℃ 148mm 31.8mm 34.58A@10kHz 450V 5000hrs@105℃ 8200uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL148mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS