LNU2W822MSEJBN
MFR.Part #
LNU2W822MSEJBN
JLCPCB Part #
C1618450
Package
Bolt,D90xL148mm
Description
-40℃~+105℃ 148mm 24.7A@120Hz 31.8mm 450V 5000hrs@105℃ 8200uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL148mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS