LNU2W562MSEJBN
MFR.Part #
LNU2W562MSEJBN
JLCPCB Part #
C1619865
Package
Bolt,D90xL108mm
Description
-40℃~+105℃ 108mm 27.44A@10kHz 31.8mm 450V 5000hrs@105℃ 5600uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL108mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS