LNU2W472MSEHBN
MFR.Part #
LNU2W472MSEHBN
JLCPCB Part #
C1618237
Package
Bolt,D76.2xL133mm
Description
-40℃~+105℃ 133mm 17.9A@120Hz 31.8mm 450V 4700uF 5000hrs@105℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS